zamów taxi
możliwość dokonania płatności kartą
obsługa bezgotówkowa firm

Reklama

Kontakt w sprawie reklamy pod numerem telefonu 691-152-575

Reklama na nośnikach umieszczonych na dachach samochodów

Reklamy montowane na dachach taksówek to codzienny widok w wielu krajach, a od paru lat również w Lublinie. TAXI TOP to zewnętrzny nośnik reklamowy umieszczony na dachu pojazdu, wyposażony w plakat reklamowy. Nośnik wykonany jest z bardzo lekkiego materiału. TAXI TOP to szczególnie wpadające w oko medium, które przyciąga uwagę przechodnia i znajduje się zawsze w centrum miasta. Generuje wysoką częstotliwość kontaktu przy jednoczesnym dużym zasięgu. Nośniki TAXI TOP wyposażone są w system podświetlenia, dzięki któremu plakat reklamowy widoczny jest przez całą dobę. Nośniki reklamowe umieszczone na wysokości oczu łączą w niepowtarzalny sposób mobilność reklamy z zasięgiem docierania plakatu reklamowego.

Reklama na lawetach reklamowych

Mobilne lawety reklamowe są nowoczesnym i oryginalnym sposobem promocji. Cechują się one niezwykłą skutecznością. Reklama na przyczepie jest znacznie efektywniejsza i trwalsza od statycznego billboardu. Przyczepy reklamowe (lawety reklamowe) oferowane przez firmę ALE TAXI poruszają się określonymi trasami, które cechują się największym natężeniem ruchu. Umożliwiamy również naszym klientom możliwość stworzenia trasy, dzięki której ich oferta w lepszy sposób trafi do odpowiedniej grupy odbiorców. Dzięki naszemu własnemu doświadczeniu i profesjonalizmowi Państwa reklama może dotrzeć do ogromnej liczby potencjalnych klientów w bardzo krótkim czasie.

Reklama w serwisie taxiwlublinie.pl - "portal nie tylko o taksówkach"

Bardzo dobry sposób na promocję w Internecie. Serwis taxiwlublinie.pl znajduje się wysoko w wynikach wyszukiwania związanych z lubelskimi taksówkami oraz wydarzeniami kulturalnymi. Jest to gwarancja dużej skuteczności reklamy. Oferowana jest zarówno promocja w postaci banerów graficznych, jak i linków tekstowych.

Reklama wewnątrz auta - na oparciu fotela prawego (pasażera)

Reklama wewnątrz auta - na zagłówkach foteli kierowcy i pasażera

Reklama na tylnych szybach aut

podaj telefon oddzwonimy do ciebie!

sprawdź zasięg

więcej

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.